Godziny otwarcia: codziennie od 9:00 do 21:00

Otwarcie North Fish w Suwałki Plaza!

Otwarcie North Fish w Suwałki Plaza!

Otwarcie North Fish w Suwałki Plaza!

Już 22 lutego wielkie otwarcie restauracji North Fish easy w Suwałki Plaza!

W ofercie North Fish easy znajdziecie produkty znane już w sieci, takie jak łosoś norweski, dorsz czarny, pyszne zupy, kanapki, świeże smoothies, naturalne lemoniady, a także możliwość dobrania dodatków zimnych w formule „Nałóż ile chcesz.” Z okazji otwarcia nowej restauracji czekać będzie specjalna oferta – Mintaj panierowany z cebulką, frytkami i lemoniadą za 15 zł! Promocja ważna będzie w dniach 22-28.02.2018 lub do wyczerpania zapasów. Promocji nie łączymy.

Na rybach znają się jak mało kto, bo poświęcają im wiele uwagi. Od 2002 roku nieprzerwanie każdego dnia otwierają swoje restauracje w najlepszych centrach handlowych w Polsce i przyrządzają w nich dania z ryb i owoców morza. To dla nich wielka frajda i morze satysfakcji.

North Fish w swoich działaniach odwołuje się do Skandynawii – miejsca, gdzie, podobnie jak w North Fish ceni się jakość i doskonałość. Dlatego też zwracają uwagę na każdy szczegół, bo to w nich właśnie tkwi zazwyczaj diabeł, również ten morski.

Nauczyli się, u których dostawców zamawiać ryby, by mieć pewność, że zawsze będą trzymać najwyższą jakość i pochodzić z czystych łowisk. Wiedzą, że aby potrawa była idealna, musi być przyrządzona na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy. Tak właśnie jest u nich. I to się nie zmieni!

 https://www.northfish.pl/

 https://www.facebook.com/NorthFishPL/

 https://www.instagram.com/northfishpl/