Godziny otwarcia: codziennie od 9:00 do 21:00

KIK

KIK

KIK

Gdyby istniała możliwość zapytania naszych pupili, z czego ucieszyłyby się najbardziej, zapewne odpowiedziałyby, że z naszego towarzystwa i jedzenia. O ile w tym pierwszym przypadku więcej naprawdę znaczy lepiej, to przekarmianie psów czy kotów zdecydowanie nie jest dobre dla ich zdrowia. Ale zadbać o ukochanego zwierzaka można również w inny sposób – sprawiając mu wygodne ubranko na niesprzyjające warunki atmosferyczne, zabawki czy inne akcesoria. Co wybrać?

Smycz, obroża i kaganiec to absolutny niezbędnik dla psa. O ile wybór tej pierwszej powinien być podyktowany samym charakterem pupila i jego zachowaniem, to obroża po prostu powinna być wygodna i mieć tzw. adresówkę, w przypadku, gdyby pies się zgubił. Wybierając kaganiec powinniśmy natomiast pamiętać przede wszystkim o tym, by był równie wytrzymały, co wygodny (materiałowe kagańce, które wykorzystują weterynarze w trakcie badań, nie są dobrym rozwiązaniem na co dzień, bo uniemożliwiają psu swobodne oddychanie i otwieranie pyska, a właśnie w ten sposób pies się chłodzi).

W przypadku kotów, które poruszają się po okolicy swobodnie i bez właściciela, obroża z adresówką to też oczywiście mus, niezależnie d tego, czy zwierzę ma wszczepiony chip czy nie. Dla tych, które nie wychodzą z domu, to raczej uroczy dodatek niż konieczność.