Otwarcie sklepu ALTERO

W najbliższy wtorek, 3 marca, w Suwałki Plaza otwarty zostanie nowy sklep – Altero.

Altero to sieć sklepów z modnym obuwiem i galanterią skórzaną.Obecnie posiada 28 salony obuwnicze na terenie południowej Polski i 4 salony obuwniczych na Słowacji.

Firma oferuje duży wybór obuwia dla każdego. W sklepach możesz kupić także najmodniejsze torebki, sygnowane marką Altero Bags. W salonach obuwniczych Altero kolekcje butów oraz torebek są odnawiane każdego miesiąca zgodnie z najnowszymi trendami. Asortyment każdego sklepu liczy ponad 2000 modeli obuwia i galanterii skórzanej w różnorodnym stylu – fashion, casual, sport oraz classic. Altero oferuje modne obuwie oraz galanterię skórzaną w dobrej cenie, dla tych, którzy chcą wyglądać modnie i stylowo. To buty i galanteria skórzana właśnie dla Ciebie! Lokale znajdują się w centrach miast, na deptakach oraz w galeriach handlowych.

Ze względu na dbałość o dobry wizerunek salony obuwnicze wyróżniają się eleganckim wystrojem oraz bardzo kompetentną obsługą. Sprzedawcy regularnie uczestniczą w szkoleniach produktowych w celu jak najlepszej obsługi naszych klientów.

Altero zaprasza Cię serdecznie na zakupy!

plakat_altero_B1_plaza