KARTA PODARUNKOWA

Karta Podarunkowa Suwałki Plaza - jeden pomysł na wiele trafionych prezentów!

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim Kartę Podarunkową Suwałki Plaza! Karta Podarunkowa to doskonały upominek z okazji świąt, urodzin, imienin czy innych okazji. Karta z pewnością będzie ładnym i trafionym prezentem!

Czym jest i jak działa Karta Podarunkowa Suwałki Plaza?

Karta Podarunkowa Suwałki Plaza to przedpłacona karta elektroniczna. Sam możesz określić jej wartość. Minimalna kwota zasilenia to 30 zł, maksymalna 1000 zł. Kartą można płacić za zakupy w sklepach znajdujących się na terenie naszego Centrum, w których akceptowane są płatności kartą MasterCard. Zakupy można robić w wielu punktach, aż do wyczerpania limitu dostępnego na karcie. Możliwe jest łączenie środków znajdujących się na kilku różnych kartach, pod warunkiem, że nie utraciły one jeszcze swojej ważności.

Karta Podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od daty jej zakupu lub do wyczerpania środków, które się na niej znajdują.

W przypadku problemów z Kartą Podarunkową prosimy o kierowanie reklamacji bezpośrednio na infolinię 22 490 69 23 lub na następujące adresy mailowe:
rcpoland@emlpayments.com
Aby usprawnić proces reklamacji prosimy o dodanie naszego adresu: info@suwalkiplaza.com.pl „do wiadomości”.Kartę podarunkową można nabyć w giftomacie, który znajduje się na parterze centrum obok wejścia do H&M.

EnglishLithuanianPolish