O CENTRUM

Suwałki Plaza to jedno z największych centrów handlowych w województwie podlaskim, oferujące bogaty wybór znanych i cenionych marek.

Co nas wyróżnia?

W Suwałki Plaza znajduje się największa w Polsce zjeżdżalnia w centrum handlowym! Ma ona 26 m długości, została zamontowana na wysokości 12 m i prowadzi z aż 2 poziomu na poziom 0 naszego centrum. Ponadto, nasze nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne łączą zabytki i współczesny design! We wnętrzu galerii znajdują się historyczne budynki więzienia carskiego, które pochodzą z 1901 roku!

Chcecie poznać więcej szczegółów?

Nasza galeria została otwarta w maju 2010 roku. Całkowita powierzchnia handlowa to ponad 20 000 m². Klienci mają do dyspozycji 455 miejsc parkingowych, w tym 350 na parkingu podziemnym. Suwałki Plaza posiada miano lokalnego Centrum Dobrych Marek, a to oznacza, że znajdziecie u nas szeroką ofertę handlową i najmodniejsze kolekcje! W naszym centrum znajdują się sklepy, takie jak: Apart, Big Star, Bytom, Deichmann, Douglas, Empik, H&M, Hebe, KiK, Martes Sport, Carry, Medicine, New Yorker, Ochnik, Reserved, Rossmann, Sinsay, Smyk, Time Trend, Venezia i wiele, wiele innych!

Na naszych Klientów czeka również bogata oferta gastronomiczna i rozrywkowa! Wśród restauracji i kawiarni znajdziecie: Chilli Pizza, Grycan, Hokus Pokus oraz KFC, w których można smacznie zjeść i miło spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. W części rozrywkowej, nasi Klienci mogą skorzystać z oferty: MK BOWLING, Kinderplaneta oraz Cinema Lumiere.

GALERIA

  
EnglishLithuanianPolish