Karta Podarunkowa Suwałki Plaza - jeden pomysł na wiele trafionych prezentów!

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim Kartę Podarunkową Suwałki Plaza! Karta Podarunkowa to doskonały upominek z okazji świąt, urodzin, imienin czy innych okazji. Karta z pewnością będzie ładnym i trafionym prezentem!

Czym jest i jak działa Karta Podarunkowa Suwałki Plaza?

Karta Podarunkowa Suwałki Plaza to przedpłacona karta elektroniczna. Sam możesz określić jej wartość. Minimalna kwota zasilenia to 30 zł, maksymalna 1000 zł. Kartą można płacić za zakupy w sklepach znajdujących się na terenie naszego Centrum, w których akceptowane są płatności kartą MasterCard. Zakupy można robić w wielu punktach, aż do wyczerpania limitu dostępnego na karcie. Możliwe jest łączenie środków znajdujących się na kilku różnych kartach, pod warunkiem, że nie utraciły one jeszcze swojej ważności.

Gdzie można kupić Kartę Podarunkową Suwałki Plaza?

Kartę Podarunkową Suwałki Plaza można nabyć online oraz w naszym Centrum, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00 w giftomacie znajdującym się na poziomie 0 (przy H&M). Za jej zakup zapłacisz kartą lub przelewem. Całość kwoty zostanie udostępniona na karcie. Za jej wydanie nie ponosi się więc dodatkowych opłat.

Karta Podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od daty jej zakupu lub do wyczerpania środków, które się na niej znajdują. Saldo środków dostępnych na karcie oraz termin jej ważności można sprawdzić w giftomacie w Centrum Handlowym lub na stronie internetowej www.flex-e-card.pl.