Bezpłatne pakowanie prezentów

Święta już tuż, tuż, a my mamy dla Was świąteczną akcję pakowania prezentów! Od 8 do 23 grudnia, zrób zakupy za minimum 100 złotych w Suwałki PLAZA, a my zapakujemy dla Ciebie prezent na święta – zupełnie za darmo!

W specjalnie przygotowanym Punkcie Pakowania Prezentów nasi doświadczeni specjaliści zadbają o to, aby Wasze prezenty były pięknie zapakowały i fantastycznie prezentowały się pod choinką. To doskonała opcja dla tych z Was, którzy pragną podarować coś wyjątkowego, ale nie mają czasu na pakowanie prezentów lub nie posiadają zdolności manualnych. 

Jak skorzystać z usługi?

To proste! Przyjdź do Suwałki PLAZA w dniach 8-23 grudnia 2023 r., zrób zakupy za minimum 100 złotych. Z dowodem zakupy i aplikacją mobilną Twoje Centrum (zainstalowaną na telefonie) podejdź do Punktu Pakowania Prezentów (zlokalizowany na I piętrze przy sklepie BIG STAR). Możesz skorzystać z tej oferty, łącząc maksymalnie dwa paragony. Pamiętaj, że akceptujemy tylko paragony z bieżącego dnia.

Ile prezentów można spakować?

Za paragon na 100 zł pakujemy 1 prezent, za paragon o wartości 200 złotych pakujemy jednorazowo dwa prezenty w ciągu danego dnia. To świetna okazja, aby sprawić radość najbliższym i jednocześnie zadbać o estetyczne opakowanie!

Ostatni prezent przyjmujemy do pakowania o godzinie 17:45, więc nie zwlekajcie z korzystaniem z naszej usługi!

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

EnglishLithuanianPolish