Młode Suwałki – dyskusja w Suwałki PLAZA

Drodzy Klienci, mieszkańcy Suwałk, a zwłaszcza przedstawiciele młodego pokolenia – mocno zachęcamy Was do wzięcia udziału w dyskusji „Młode Suwałki”, która odbędzie się w najbliższy czwartek (12 października) w Suwałki PLAZA o godz. 18:00. To nie będzie kolejna debata, to będzie spotkanie, na które czekali wszyscy młodzi mieszkańcy Suwałk, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości naszego miasta.

Chcemy poznać Wasze pomysły, potrzeby, marzenia. Czy macie propozycje dotyczące rozwoju kulturalnego, edukacji, rekreacji? Czy widzicie miejsce dla nowych inicjatyw i wydarzeń? Dajcie znać, co jest dla Was ważne!

Każdy uczestnik spotkania otrzyma kawałek pizzy, a ponadto będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą bilety do kina!

(Nie)DoRzeczne rozmowy o przyszłości Suwałk to inicjatywa oddolna mieszkańców naszego miasta – działanie obywatelskie, którego celem jest zaangażowanie lokalnej społeczności w dyskusję o sprawach dotyczących ich otoczenia zarówno tego, w którym żyją dziś jak i tego, w którym będą żyć w przyszłości. To inicjatywa, która ma na celu zwiększenie poziomu partycypacji w zarządzaniu naszym miastem.

Do zobaczenia w Suwałki PLAZA

Czwartek, 12 października, godz. 18:00, I piętro przy kawiarni GRYCAN.

Link do wydarzenia na Facebooku: (Nie)DoRzeczne Rozmowy o Przyszłości Suwałk. Część 2 – Przystanek Suwałki PLAZA | Facebook

EnglishLithuanianPolish