Nowy Miś Plazuś i nowe wakacyjne hasło

Lipcowa zabawa z Misiem Plazusiem dobiegła końca, ale wakacyjne zagadki nadal trwają. W sierpniu na naszych profilach pojawi się nowy miś. Tym razem Plazuś zmienił swój strój, dlatego podczas przeglądania postów warto zachować szczególną czujność!

Przygotujcie się na kolejne poszukiwanie liter, odkrywanie tajemniczego hasła i szansę na zdobycie kart podarunkowych do Suwałki Plaza.

Wypatrujcie Misia Plazusia w nowym stroju

Zasady sierpniowej zabawy pozostają podobne. W naszych postach będziemy ukrywać Misia Plazusia, przy którym pojawią się kolejne litery kodu. Jest jednak jedna ważna zmiana – miś się przebrał i wygląda inaczej niż w lipcu.

Przyjrzyjcie się więc dokładnie publikowanym grafikom. Nowy strój może sprawić, że Plazuś nie od razu rzuci się Wam w oczy.

Na początku zabawy udostępnimy również nową kartę z miejscem na wszystkie litery tajemniczego hasła TUTAJ. Możecie ją zachować w telefonie lub wydrukować, a następnie uzupełniać po każdej kolejnej publikacji.

Zbierajcie litery do 24 sierpnia

Kolejne litery kodu będziemy publikować na profilu Suwałki Plaza aż do 24 sierpnia. Warto regularnie śledzić nasze posty, ponieważ każda znaleziona litera przybliży Was do poznania pełnego hasła.

Gdy zbierzecie wszystkie znaki, zachowajcie rozwiązanie. Będzie potrzebne już następnego dnia.

Konkurs z kartami podarunkowymi

W dniu 25 sierpnia na profilu Suwałki Plaza opublikujemy post konkursowy. Aby wziąć udział, należy:

  • wpisać w komentarzu poprawne hasło,
  • napisać, dlaczego karta podarunkowa powinna trafić właśnie do Was.

Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają:

3 karty podarunkowe do Suwałki Plaza o wartości 150 zł każda.

Obserwujcie profil Suwałki Plaza, zapisujcie kolejne litery i uważnie przyglądajcie się naszym grafikom. Od teraz szukamy Misia Plazusia w zupełnie nowym stroju. Powodzenia!

Regulamin: TUTAJ

Ułatwienia dostępu

EnglishLithuanianPolish