Praca – Kierownik Punktu Play

Kierownik Punktu Własnego

Opis stanowiska:

Twoje zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych
  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur Play
  • Planowanie i organizowanie pracy
  • Delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • Coaching i motywowanie podległego zespołu
  • Nadzór nad powierzonym mieniem

Wymagania:

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w punkcie sprzedaży bezpośredniej
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Jesteś nastawiony na cel
  • Umiesz budować trwałe relacje interpersonalne
  • Znasz przepisy prawa pracy
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie

Oferujemy:

Zobacz jak wygląda praca w Play

Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Zapraszamy!

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (sky is the limit)
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Zaplanowana ścieżka kariery i możliwość awansu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Imprezy integracyjne
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

CV należy wysyłać na adres email: anna.mikowska@play.pl z dopiskiem Kierownik Punktu Własnego

EnglishLithuanianPolish