Kinderplaneta

Zapraszamy wszystkich małych klientów, oraz rodziców na plac zabaw, który znajduję się w Galerii Plaza Suwałki. Na naszym placu znajdą Państwo małpi gaj, chiński domek z którego zjedziecie do basenu z kulkami, bujaki oraz wiele innych atrakcji. U nas zorganizujesz również bajeczne urodziny dla swojego dziecka.

Coś dla dużych dzieci: Małpi gaj, czyli duża konstrukcja z przeszkodami, którą trzeba pokonać przechodząc przez wiszący tunel, napotykając różne przeszkody, wpaść do paszczy hipopotama a kończąc wyścigiem na zjeżdżalni. Można wyhasać się do woli.

Trampolina: Ogromna trampolina, na której skacząc można w końcu poczuć jak to jest latać :)

Mini air hockey: Masz ochotę zagrać mecz? U nas jest to możliwe. Razem z dzieckiem możesz zagrać w cymbergaja.

Coś dla maluchów: U nas znajdziesz coś dla najmłodszych. Dwa baseny z kulkami, karuzela, bujak samochód, oraz zbudujesz zamek z dużych klocków, ugotujesz obiad w zabawkowej kuchence lub ułożysz piankowe puzzle.

Bar: Rodzicu możesz w wolnej chwili skorzystać z naszego baru, w którym napijesz się pysznej kawy, zakupisz coś do picia i różne kolorowe łakocie. Mamy w swojej ofercie fotel masujący w którym zrelaksujesz się podczas masażu. Na placu mamy także fotele do siedzenia, w których możesz wygodnie usiąść i obserwować zabawę swojego dziecka.

Urodziny: Zachęcamy do zorganizowania urodzin. Znajdziesz u nas dwie bajkowe sale urodzinowe, w których ugościsz swoich znajomych, zaśpiewacie razem sto lat, zjecie pyszny tort i wybiegacie się na placu zabaw. Dodatkowo możecie rozbić piniatę z której wysypią się smakołyki
EnglishLithuanianPolish