Wystawa LEGO® Star Wars™ w Suwałki Plaza – 10.09 – 26.09

Wystawa LEGO® Star Wars™ w Suwałki Plaza – 10.09 – 26.09

Drodzy Klienci,

od 10 września przy okazji zakupów w naszym Centrum będziecie mieli okazję przenieść się do uniwersum „Gwiezdnych wojen”… To wszystko dzięki wystawie LEGO® Star Wars™!

Czekać będą na Was figury bohaterów sagi w skali 1:1, mega gabloty z modelami z serii MICROFIGHTERS, a także największe w historii zestawy LEGO® Star Wars™ Ultimate Collector Series oraz wiele innych pojazdów kosmicznych –  a to wszystko zbudowane z uwielbianych przez wszystkich klocków LEGO®! Gwarantujemy doskonałą zabawę nie tylko małym, ale również dużym fanom LEGO® Star Wars™.

Jeżeli od zawsze fascynowało Was uniwersum „Gwiezdnych wojen” i marzyliście o pokonaniu ciemnej strony mocy, a filmy cytujecie przez sen… Jedno jest pewne – na tej wystawie nie może Was zabraknąć. To niepowtarzalna okazja, by spotkać Mistrza Yodę, Lorda Vadera czy Chewbaccę. Przez cały czas trwania wystawy będą czekać na Was, aż zrobicie sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie!

Jesteśmy pewni, że na widok Imperialnego Gwiezdnego Niszczyciela o długości ponad 100 cm oraz statku kosmicznego Hana Solo™ – Sokoła Millennium, złożonego z ponad 7500 elementów, serce zabije mocniej każdemu… To dwa największe w historii zestawy klocków LEGO® Star Wars™.

Wystawa zostanie rozstawiona w kilku miejscach na terenie galerii, dla komfortu i bezpieczeństwa oglądających. Wybierzcie się na spacer po Suwałki Plaza i znajdźcie wszystkie eksponaty!

Zapraszamy małych i dużych fanów „Gwiezdnych wojen” oraz Lego!

Czekamy na Was w dniach 10-26.09. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.